Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...

Felsefe ve Bilgi Paylaşım Platformu...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

THE MIST

2 posters
YazarMesaj
saint
yeni üye
yeni üye
saint

THE MIST Empty
MesajKonu: THE MIST   THE MIST I_icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 8:37 pm

THE MIST:ÖLDÜREN SİS "fear changes everything"
bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri diyebilirim.stephen king romanı uyarlaması.biraz filmden bahsedeyim:kasabanın birine aniden sis çöküyor.David le küçük oğlu ve bir grup insan bir süpermarkette sıkışıyorlar.sisin içinde bir çeşit canavarın olduğunun farkına varıyorlar.daha sonra mücadele başlıyor.marketteki olaylar ve insanoğlunun doğasını yansıtan sahneler etkileyici ha' marketteki yarım akıllı(?) kadını da es geçmemek gerek çok başarılı oynamış.belki filmdeki canavarlar yerine daha farklı gizemli şeyler kullanılabilirdi aslında yönetmen bu açığıda biraz kapatmış film canavarlar üzerine kurulmamış film bittiğinde canavarları unutuyorsunuz anlayacağınız klişe uçan kaçan canavar vampir filmlerinden biri değil. bu filmi film yapan bence finali.çarpıcı bir finali var. ilk baslarda size vasat bir film gibi gelebilir fakat sabırla sonuna kadar bekleyin.filmle ilgili çok fazla ipucu vermeyeyim belki izlemek isteyenler olabilir.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a1/The_Mist_poster.jpg
akrap
Admin
Admin
akrap

THE MIST Empty
MesajKonu: mist   THE MIST I_icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 2:20 am

yukarda ki tüm görüşleri destekliorum hatta filmde daha fazlası var
gerçekten etkileyici bir film...
ben gittim pişman olmadım
gidin ve görün derim ben de...
en azından recep ivedikten daha izlenesi bi film...

lol!
https://felsefem.yetkin-forum.com

THE MIST
1 sayfadaki 1 sayfası