Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...

Felsefe ve Bilgi Paylaşım Platformu...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN...

2 posters
YazarMesaj
akrap
Admin
Admin
akrap

TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN... Empty
MesajKonu: TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN...   TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN... I_icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 12:38 am

BELKİ DE YUMURTA YUMURTADAN Wink

Şırnak'ın Cizre İlçesinde Bir Tavuk Yumurtasının İçinden Başka Bir Yumurta Çıktı.

Şırnak'ın Cizre ilçesinde bir tavuk yumurtasının içinden başka bir yumurta çıktı.
Boş zamanlarında evinde beslediği tavuk ve horozlarla ilgilendiğini belirten Nesim Dağlı, yumurta içinde yumurta bulunduğuna ilk kez şahit olduğunu söyledi. Dağlı, "Öğle yemeği için eve geldiğimde tavuk kümesinden çok garip sesler geldiğini duydum. Bir süre umursamadım ancak sesler devam edince merak edip kümese girdim. Her şey normaldi. Sesi kümesteki tavuklardan birinin çıkardığını gördüm ve yemeğimi yemek için tekrar eve döndüm. Ancak, tavuktan gelen anormal seslerin devam etmesi üzerine kız

kardeşlerimden kümesin yanında nöbet tutmalarını istedim. Kısa süre sonra kardeşlerim, beni çağırıp tavuğun yumurtlayacağını söylediler. Ben de merakla tavuğun yumurtlamasını bekledim. Tavuk yumurtlarken yanındaki diğer tavuk da hemen yumurtayı gagasıyla kırdı ve tavuk ancak bu şekilde yumurtlayabildi. Bir de baktık ki, tavuğun yumurtası hindi yumurtasının neredeyse iki katı ve içinde de başka bir yumurta var. Çok şaşırmış haldeydim. Hemen durumu babama anlattım. İlk etapta inanmadı ama yumurtayı görünce

o da çok şaşırdı. Cizre'nin alimlerine ve ileri gelenlerine de anlattım, onlar da ilk kez böyle bir şeye rastladıklarını söyledi" dedi.
https://felsefem.yetkin-forum.com
MelodyWebDesign
Co-Admin
Co-Admin
MelodyWebDesign

TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN... Empty
MesajKonu: Geri: TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN...   TAVUK MU YUMURTADAN ÇIKAR, YUMURTA MI TAVUKTAN... I_icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 10:53 pm

İlginç Haber..

Ama Bırakalım Bu Yumurtaları...

Günümüze Dönelim..

ABD mı İran' a Girer, İran mı ABD ye girer....

Doğrusu Bu olmalı Smile
http://www.srogame.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası