Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...

Felsefe ve Bilgi Paylaşım Platformu...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

!!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!!

YazarMesaj
akrap
Admin
Admin
akrap

!!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!! Empty
MesajKonu: !!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!!   !!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!! I_icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 12:31 am

İŞTE MANİSA..

Dayakçı kocadan bıktı. Eşi ona öyle bir son hazırladı ki. Kimsenin aklına gelmez..

40 yaşındaki Fatma D. yıllardır kendisini döven eşini fantezi bahanesiyle bir direğe bağlayıp, sopayla dövdü. Adnan D. bağlı olduğu direkte öldü..

Korkunç olay Manisa’nın Turgutlu İlçesi Kumağılı mevkiinde bir hayvan çiftliğinde meydana geldi. Çevredekiler, besi çiftliğinin ahırındaki direğe bağlı bir erkek cesedi görerek, olayı jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri, direğe bağlı cesedin çiftlikte çalışanlardan Adnan Demir olduğunu belirledi.

EŞİME OYUN YAPTIM

Jandarmadaki sorgusunda suçunu itiraf eden Fatma Demir, eşini kendini dövdüğü için öldürdüğünü söyledi. Fatma Demir, “Eşim, uzun zamandır beni ve çocuklarımı feci şekilde dövüyordu. Ayrılmak istedim. Ancak bir türlü olmadı. Dün çiftlikte eşime bir oyun yaptım. Kendimi iple sarıp, eşime ipi çekmesini söyledim. Sonra o ipi çektikçe dönmeye başladım. Çok keyifli olduğunu söylerek, kendisinin de denemesini istedim. Kabul edince, kendisini iple sardım. İpin diğer ucunu da direğe bağladıktan sonra kafasına sopayla vurarak öldürdüm. Cezamı çekmeye razıyım'' dedi.
https://felsefem.yetkin-forum.com
akrap
Admin
Admin
akrap

!!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!! Empty
MesajKonu: UYKUNUN ZARARLARI...   !!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!! I_icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 12:47 am

Gürcistan'ın Batum kentinde kamyon şöforlüğü yapan Cevat Uzun (40) isimli Türk işçisi, Batum İstasyonunda bulunan raylar üzerinde uyuya kalınca, tren altında kaldı.

Gürcistan'ın Batum kentinde kamyon şöforlüğü yapan Cevat Uzun (40) isimli Türk işçisi, Batum İstasyonunda bulunan raylar üzerinde uyuya kalınca, tren altında kaldı.
Ayakları ezilen Uzun, vatandaşların ihbarı üzerine Batum Hastanesi'ne kaldırıldı. Uzun'a ilk müdahaleyi yapan Gürcü yetkililer, yaralı işçiyi doktor nezaretinde Türkiye'ye gönderdi. (Cihan Haber Ajansı)
https://felsefem.yetkin-forum.com

!!!GÜN GEÇMİYOR Kİ BİR GARİPLİK DAHA ÇIKMASIN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-