Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Beyin Forumuna Hoşgeldiniz...

Felsefe ve Bilgi Paylaşım Platformu...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

merhaba tanışmaya geldim

5 posters
YazarMesaj
Beautiful Of Night
yeni üye
yeni üye

merhaba tanışmaya geldim Empty
MesajKonu: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 9:59 am

slm ben nurdan last rose'n kankasıyım bu durumda admin, moderatör ve aspar sizleri ve sizin lise grubunuzu tanıyorum.hergün yıllığınızı incelemekten hepinize iyice aşina oldum.burda inşallah birlikte güzel bir ortam oluşturabiliriz.şimdilik bu kadar inşallah sınavlardan vakit bulup girebilirim.hoşcakalın
akrap
Admin
Admin
akrap

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 3:51 pm

Hoşgeldin Nurdan!

cheers
https://felsefem.yetkin-forum.com
Beautiful Of Night
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 4:09 pm

Hoş buldum abdullah,böyle bir site oluşturmak nerden aklına geldi?Henüz yeni katıldığım için çok inceleyemedim ama çok iyi yapmışın tebrik ederim.
Shippuuden
moderatör
moderatör
Shippuuden

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 4:10 pm

Hoşgeldin sayın Beautiful Smile burası güzel güzel, seversin inş.
akrap
Admin
Admin
akrap

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 5:02 pm

Beni tanıyanlar tartışmayı, sevdiğimi bilir! Smile
farklı fikirlerin karşılaşması için böle bişey yaptım ama farklı fikir bulamıoz ki herkez aynı fikirde galiba bu forumda... Very Happy
https://felsefem.yetkin-forum.com
lastrose
prenses
prenses

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:28 pm

hoşbuldum seveceğimden eminim ertuğrul:-)seni de songül sayesinde tanıyorum:-)
Beautiful Of Night
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:31 pm

meraba ertuğrul yanlışlık oldu.24 saat songül le birlikte olduğum için songülün hattından yazmışım hatta songül yazdı:-) oradada dediğim gibi seveceğimden eminim:-):-) senide songül sayesinde tanıyorum.
Beautiful Of Night
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:34 pm

valla bende songül den böyle duydum abdullah:-)sanırım gerçekten tartışmayı severmişsin,hatta bazı zamanlar sırf tartışma ortamı olsun diye muhalefet olurmuşsun.ben songül ün yalancısıyım:-)Belkide ortaya atılan konularda herkes aynı fikirde,farklı konular olsa tartışma ortamı olur belki.
ASPAR
Co-Admin
Co-Admin
ASPAR

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 2:15 pm

Hosgeldin nurdan.güzel vakit gecirirsin burda merak etme.ortam iyi ama apocanımın da dediği gibi pek tartısma olmuo.herkes aynı fikirde galiba Surprised
Beautiful Of Night
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: merhaba tanışmaya geldim   merhaba tanışmaya geldim I_icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:55 pm

merhaba turgay hoş buldum.şimdiden sevdim bile ama uzun süre kalma fırsatım olmuyo malesef.dediğim gibi yeni fikirlerle farklı ve ilginç düşüncelerde ortaya çıkacaktır emin olabilirsin.

merhaba tanışmaya geldim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-